Проектування

Будівництво

Реконструкція

Оздоблювальні роботи

img_659

Кондиціювання

КОНДИЦІЮВАННЯ ПОВІТРЯ - АВТОМАТИЧНА ПІДТРИМКА В ЗАКРИТИХ ПРИМІЩЕННЯХ УСІХ АБО ОКРЕМИХ ПАРАМЕТРІВ ПОВІТРЯ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПТИМАЛЬНИХ МЕТЕОРОЛОГІЧНИХ УМОВ. УДОМА ЦЕ ПОТРІБНО ЛЮДИНІ ДЛЯ ГАРНОГО САМОПОЧУТТЯ, НА ПІДПРИЄМСТВІ - ДЛЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ, НА СКЛАДАХ, У МУЗЕЯХ ТОЩО – ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЦІННОСТЕЙ.

img_1356

Альтернативна енергія

АЛЬТЕРНАТИВНЕ ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ - ВІДНОВЛЮВАНИЙ РЕСУРС, ПЕРЕДУСІМ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЕНЕРГІЯ СОНЯЧНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ, ВІТРУ, МОРІВ. ЗАМІНЮЄ ТРАДИЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ, ЩО ФУНКЦІОНУЮТЬ НА НАФТІ, ДОБУВАЮТЬСЯ З ПРИРОДНОГО ГАЗУ ТА ВУГІЛЛЯ. ПРИ ЗГОРЯННІ ВИДІЛЯЮТЬ В АТМОСФЕРУ ВУГЛЕКИСЛИЙ ГАЗ, ЯКИЙ СПРИЯЄ ЗРОСТАННЮ ПАРНИКОВОГО ЕФЕКТУ І ГЛОБАЛЬНОМУ ПОТЕПЛІННЮ. АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГІЯ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА.

service_2

Вентиляція

ВЕНТИЛЯЦІЯ - ВИДАЛЕННЯ ВІДПРАЦЬОВАНОГО ПОВІТРЯ З ПРИМІЩЕННЯ І ЗАМІНА ЙОГО ЗОВНІШНІМ. ДОДАТКОВО МОЖЕ ПРОВОДИТИСЯ: КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ, ФІЛЬТРАЦІЯ, ПІДІГРІВ АБО ОХОЛОДЖЕННЯ, ЗВОЛОЖЕННЯ АБО ОСУШЕННЯ, ІОНІЗАЦІЯ І Т. П.

service_2

Система відеоспостереження

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ - СИСТЕМА АПАРАТНО-ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ, ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЛОКАЛЬНО (ОБЛАСТЬ ДІЇ І ЗАСТОСУВАННЯ ОБМЕЖЕНІ ГЕОГРАФІЧНО ТЕРИТОРІЄЮ БУДІВЛІ).

service_2

Супутникове телебачення

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ТЕХНОЛОГІЯ, ЗАВДЯКИ ЯКІЙ МОЖНА ДИВИТИСЯ ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ, ЩО ТРАНСЛЮЮТЬСЯ З СУПУТНИКА. ДЛЯ ПРИЙОМУ ТЕЛЕВІЗІЙНОГО СИГНАЛУ ВІД ПЕРЕДАВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ДО СПОЖИВАЧА ЧЕРЕЗ ШТУЧНИЙ СУПУТНИК ЗЕМЛІ НЕОБХІДНО ВСТАНОВИТИ СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ.

service_2

Електромонтажні роботи

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ - СПЕЦІАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ, ЩО ВИКОНУЮТЬСЯ ПРИ ЗВЕДЕННІ Й РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД РІЗНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ДОСВІДЧЕНІ СПІВРОБІТНИКИ

Досвід і кваліфікація наших співробітників дозволяють виконувати всі стадії створення або поновлення об'єкта - від розробки проекту до здачі готового об'єкта в експлуатацію

РЕКОМЕНДАЦІЇ КЛІЄНТІВ

Тривала співпраця з Замовниками і їх рекомендації підтверджують нашу відповідальність і високу дисципліну виконання поставлених завдань

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Наша головна мета - індивідуальна робота з кожним Замовником. Глибоке вивчення поставлених завдань, якісне і оперативне їх виконання

ОПТИМАЛЬНІ ЦІНИ

Наше прагнення йти назустріч побажанням Замовника визначає оптимальні значення показника ціна-якість

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця плідно співпрацює з «ВІЗАРД» з 2011 року. В процесі своєї діяльності фахівці компанії підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні питань проектування та виконання електромонтажних робіт. Наша співпраця з «ВІЗАРД» залишає саме сприятливе враження.
Національний медичний
університет імені О.О. Богомольця
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЯСЕНСВЕТ» співпрацює з «ВІЗАРД» 2 роки. Спільнота зарекомендувало себе якісною роботою по установці вентиляції, гнучким підходом до вирішення всіх виникаючих питань. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує швидко і в терміни.
ТОВ «ЯСЕНСВЕТ»
Товариство з обмеженою відповідальністю «МАЛИНОВЕ» співпрацює з «ВІЗАРД» більше 3 років. Дана компанія зарекомендувала себе, починаючи від першого виїзду на об'єкт і здійснення консультативних послуг до самого закінчення монтажних робіт. В процесі роботи оперативно враховувалися наші побажання і вносилися відповідні коригування в проект. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує вчасно і якісно.
ПАТ «Птахофабрика - Україна»
Підприємство зі 100% іноземними інвестиціями «БІЛЛА-УКРАЇНА» співпрацює з «ВІЗАРД» більше 2 років. Компанія зарекомендувала себе якісним виконавцем робіт по установці систем відеоспостереження супермаркетів. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує вчасно і якісно.
ПІІ «БІЛЛА-УКРАЇНА»

НАШІ ПАРТНЕРИ

11
21
31
4
5
6
11
21
31
4
5
6
11
21
31
4
5
6