Про компанію

Компанія "Визард": досвідчені співробітники і доступні ціни!

 

Наша компанія "Визард" існує з 6 березня 2000 року. Спочатку ми займалися монтажем систем кондиціонування, відеоспостереження й супутникового телебачення. Поставленим кондиціонерам було потрібне професійне обслуговування, і з 2004 року ми запропонували нашим клієнтам ремонт й обслуговування кондиціонерів. Напрацювавши професіоналізм, з 2005 року почали обслуговувати, ремонтувати і промислові кондиціонери. На даний момент надаємо повний спектр послуг по кондиціонерам побутовим і промисловим: постачання, монтаж, обслуговування і ремонт.

Поступово сфера наших інтересів і бажань клієнтів розширювалася, і в 2008 році в перелік робіт, які ми виконуємо, додався ще один пункт - монтаж вентиляції. А з 2010 року - альтернативні джерела енергії: сонячні батареї, вітрогенератори, теплові насоси, сонячні колектори. Пропонуємо йти разом із нами і в ногу з часом!

 

Наша компанія надає наступні послуги:

  • продаж, монтаж, обслуговування і ремонт кондиціонерів - побутових і промислових;
  • обслуговування й ремонт промислової холодильної техніки;
  • продаж, монтаж, ремонт джерел альтернативної енергії - сонячних батарей, вітрогенераторів, теплових насосів, сонячних колекторів;
  • проектування, продаж, установка, обслуговування і ремонт систем вентиляції;
  • проектування, продаж, установка, ремонт систем відеоспостереження, охоронних систем;
  • продаж, монтаж, обслуговування супутникового телебачення;
  • виконання електромонтажних робіт індивідуального і промислового призначення.

Наші фахівці мають великий досвід співпраці як із промисловими підприємствами, так і з індивідуальними клієнтами. Наші партнери (колишні й теперішні) - Кременчуцький завод дорожніх машин, Кременчуцький колісний завод, Кременчуцька тютюнова фабрика, КрАЗ, товариство "Промсистеми", "Ферробуд", Асоціація банків України.

 

 

Співпрацювати з нами вигідно!

 

Наші переваги:

ü  продаж якісних комплектуючих із мінімальною націнкою. Ми є офіційним дилером компанії "Мідея" (Україна), "Апекс" ( Україна), "Деккер" (Україна);

ü  висока якість виконання робіт. Досвід наших фахівців - 18 років;

ü  оперативно і в строк. Дотримуємося часового регламенту;

ü  гарантійне й післягарантійне обслуговування. Ми відповідаємо за якість обладнання і монтажу;

ü  ремонт будь-якої складності. Якщо вам скрізь відмовили в ремонті устаткування - звертайтеся до нас - ми допоможемо;

ü  послуга "аварійний виклик". Обладнання наших клієнтів відремонтуємо в день його поломки;

ü  доступні ціни. Вартість наших послуг нижча за ринкову;

ü  система знижок для постійних клієнтів.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця плідно співпрацює з «ВІЗАРД» з 2011 року. В процесі своєї діяльності фахівці компанії підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні питань проектування та виконання електромонтажних робіт. Наша співпраця з «ВІЗАРД» залишає саме сприятливе враження.
Національний медичний
університет імені О.О. Богомольця
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЯСЕНСВЕТ» співпрацює з «ВІЗАРД» 2 роки. Спільнота зарекомендувало себе якісною роботою по установці вентиляції, гнучким підходом до вирішення всіх виникаючих питань. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує швидко і в терміни.
ТОВ «ЯСЕНСВЕТ»
Товариство з обмеженою відповідальністю «МАЛИНОВЕ» співпрацює з «ВІЗАРД» більше 3 років. Дана компанія зарекомендувала себе, починаючи від першого виїзду на об'єкт і здійснення консультативних послуг до самого закінчення монтажних робіт. В процесі роботи оперативно враховувалися наші побажання і вносилися відповідні коригування в проект. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує вчасно і якісно.
ПАТ «Птахофабрика - Україна»
Підприємство зі 100% іноземними інвестиціями «БІЛЛА-УКРАЇНА» співпрацює з «ВІЗАРД» більше 2 років. Компанія зарекомендувала себе якісним виконавцем робіт по установці систем відеоспостереження супермаркетів. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує вчасно і якісно.
ПІІ «БІЛЛА-УКРАЇНА»