Сонячні батареї

Сонячні батареї для будинку - екологічне й економне джерело енергії

Все більша кількість людей замислюється про використання альтернативної енергії з кількох причин:

  • хочуть заощадити на платі за електроенергію;
  • хочуть бути з електрикою навіть під час перебоїв із його поданням з електростанції;
  • є потреба в безперебійному живленні будинку або виробничого приміщення;
  • не хочуть переплачувати за підведення електрики до ділянки.

Сонячні панелі: перетворюють сонячну енергію на електричну

Найбільш популярне джерело альтернативної енергії - сонце. Перетворити сонячну енергію в електричну можна за допомогою сонячних батарей. Сонячна батарея для будинку - екологічно чисте устаткування, що складається з фотоелектричних перетворювачів. Вони й перетворюють сонячну енергію на постійний струм. Потужність сонячного потоку при вході в атмосферу близько 1366 Вт/м² (при ясній погоді). Цю енергію сонячні батареї здатні перетворювати в електрику з ефективністю 9-24%.

 

Види сонячних батарей

ККД (коефіцієнт корисної дії) батарей залежить від декількох чинників. В першу чергу - від виду сонячних панелей. Існує три види сонячних батарей :

  • полікристалічні;
  • монокристалічні;
  • плівкові.

Плівкові застосовуються рідко - наприклад, на транспорті. А ось перші два види популярніші. Переваги монокристалічних сонячних батарей :

ü  найпотужніші по віддачі на квадратний метр. ККД - 19-20%, тоді як у полікристалічних - 14-17%;

ü  довговічніші. Служать до 45 років, полікристалічні - до 25 років;

ü  краще працюють при розсіяному світлі. При мінливій хмарності ККД знижується не настільки, як у полікристалічних;

ü  компактніші. При менших розмірах віддають більше енергії.

У порівнянні з полікристалічними, в монокристалічних панелей один недолік - більш висока ціна. Вони дорожче на 15-20%.

 

Установка сонячних батарей

Ставити сонячні батареї треба в такому місці й під таким кутом, щоб на них максимально довго світило сонце - на південній стороні. Кращий варіант - установка панелей на поворотних системах, коли вони рухаються вслід за сонцем, "ловлять" його. Але коштує це значно дорожче. Панелі встановлюються під ухилом, у нашій зоні - приблизно 36 градусів. Якщо кут даху відрізняється від цієї величини, буде незначна втрата потужності батареї.

 

Купіть сонячні батареї для будинку за доступною ціною!

Наша компанія "Визард" пропонує якісні сонячні батареї від провідних світових брендів за доступною ціною! Ми займаємося продажем, установкою і запуском сонячних електростанцій різних виробників : вітчизняних, а також китайських, європейських або американських. Підберемо сонячні панелі, які підійдуть Вам за технічними параметрами й за ціною. Залиште заявку на нашому сайті, і ми передзвонимо Вам найближчим часом. Потрібна додаткова інформація? Дзвоніть по тел.: 067-440-88-54, 050-716-88-95, дамо відповідь на всі питання.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця плідно співпрацює з «ВІЗАРД» з 2011 року. В процесі своєї діяльності фахівці компанії підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні питань проектування та виконання електромонтажних робіт. Наша співпраця з «ВІЗАРД» залишає саме сприятливе враження.
Національний медичний
університет імені О.О. Богомольця
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЯСЕНСВЕТ» співпрацює з «ВІЗАРД» 2 роки. Спільнота зарекомендувало себе якісною роботою по установці вентиляції, гнучким підходом до вирішення всіх виникаючих питань. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує швидко і в терміни.
ТОВ «ЯСЕНСВЕТ»
Товариство з обмеженою відповідальністю «МАЛИНОВЕ» співпрацює з «ВІЗАРД» більше 3 років. Дана компанія зарекомендувала себе, починаючи від першого виїзду на об'єкт і здійснення консультативних послуг до самого закінчення монтажних робіт. В процесі роботи оперативно враховувалися наші побажання і вносилися відповідні коригування в проект. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує вчасно і якісно.
ПАТ «Птахофабрика - Україна»
Підприємство зі 100% іноземними інвестиціями «БІЛЛА-УКРАЇНА» співпрацює з «ВІЗАРД» більше 2 років. Компанія зарекомендувала себе якісним виконавцем робіт по установці систем відеоспостереження супермаркетів. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує вчасно і якісно.
ПІІ «БІЛЛА-УКРАЇНА»