Наші послуги

Наша компанія надає наступні послуги:

  • продаж, монтаж, обслуговування і ремонт кондиціонерів - побутових і промислових;
  • обслуговування і ремонт автомобільних кондиціонерів;
  • обслуговування й ремонт промислової холодильної техніки;
  • продаж, монтаж, ремонт джерел альтернативної енергії - сонячних батарей, вітрогенераторів, теплових насосів, сонячних колекторів;
  • проектування, продаж, установка, обслуговування і ремонт систем вентиляції;
  • проектування, продаж, установка, ремонт систем відеоспостереження, охоронних систем;
  • продаж, монтаж, обслуговування супутникового телебачення;
  • виконання електромонтажних робіт індивідуального і промислового призначення.

Чому слід звернутися до нас?

Якщо Ви хочете у себе вдома, в офісі або на підприємстві поставити:

ü  якісний кондиціонер,

ü  систему вентиляції,

ü  відеоспостереження,

ü  охоронну систему,

ü  ефірне або супутникове телебачення,

скористатися альтернативною енергією і встановити:

ü  сонячні батареї,

ü  вітрогенератор,

ü  сонячний колектор,

ü  тепловий насос

або виникне потреба в:

ü  проведенні електромонтажних робіт,

ü  ремонті промислової холодильної техніки

- усі ці послуги ви можете замовити у нас по вигідній ціні!

Пропонуємо якісні комплектуючі з мінімальною націнкою! Встановимо все швидко і як слід! Забезпечимо гарантійне й післягарантійне обслуговування. Звертайтеся до нас із питань ремонту будь-якої складності! Замовте послугу "аварійний виклик" - і ми відремонтуємо кондиціонер, промисловий холодильник, систему відеоспостереження та інше устаткування в день його поломки (за наявності комплектуючих). Для постійних клієнтів працює система додаткових знижок. Зв'яжіться з нами по телефону 0674408854 або 0507168895, і ми надамо Вам безкоштовну консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця плідно співпрацює з «ВІЗАРД» з 2011 року. В процесі своєї діяльності фахівці компанії підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні питань проектування та виконання електромонтажних робіт. Наша співпраця з «ВІЗАРД» залишає саме сприятливе враження.
Національний медичний
університет імені О.О. Богомольця
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЯСЕНСВЕТ» співпрацює з «ВІЗАРД» 2 роки. Спільнота зарекомендувало себе якісною роботою по установці вентиляції, гнучким підходом до вирішення всіх виникаючих питань. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує швидко і в терміни.
ТОВ «ЯСЕНСВЕТ»
Товариство з обмеженою відповідальністю «МАЛИНОВЕ» співпрацює з «ВІЗАРД» більше 3 років. Дана компанія зарекомендувала себе, починаючи від першого виїзду на об'єкт і здійснення консультативних послуг до самого закінчення монтажних робіт. В процесі роботи оперативно враховувалися наші побажання і вносилися відповідні коригування в проект. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує вчасно і якісно.
ПАТ «Птахофабрика - Україна»
Підприємство зі 100% іноземними інвестиціями «БІЛЛА-УКРАЇНА» співпрацює з «ВІЗАРД» більше 2 років. Компанія зарекомендувала себе якісним виконавцем робіт по установці систем відеоспостереження супермаркетів. Всі роботи «ВІЗАРД» виконує вчасно і якісно.
ПІІ «БІЛЛА-УКРАЇНА»